Їдемо в гості з Вінні-Пухом

Удосконалення навичок ходьби по гімнастичній дошці, повзання під дугою, бігу у розтіч та зграйкою у ході урока. Розвиток навичок орієнтування у просторі, координації рухів дошкільників. Виховання дружних взаємин. Створення позитивного настрію дітей.

Рубрика Педагогика
Вид разработка урока
Язык украинский
Дата добавления 09.01.2019
Размер файла 7,9 K

Отправить свою хорошую работу в базу знаний просто. Используйте форму, расположенную ниже

Студенты, аспиранты, молодые ученые, использующие базу знаний в своей учебе и работе, будут вам очень благодарны.

Размещено на http://www.allbest.ru/

Размещено на http://www.allbest.ru/

Їдемо в гості з Вінні-Пухом

Мета: Удосконалювати навички ходьби по гімнастичній дошці, про повзання під дугою, біг у розтіч та зграйкою. Розвивати навички орієнтування у просторі, координацію рухів. Виховувати дружні взаємини. Створювати позитивний настрій дітей.

Обладнання:гімнастична дошка, дуга (40см), шишки, корзина, м'ячі, горщик з медом, костюм ведмедя, вушка зайчика, музичний супровід.

Хід заняття

Звучить музика до зали входить Віні-Пух.

Вінні-Пух: Добро дня, діти! Уявляєте собі, я так довго гуляв, що заблукав та здається захворів. Діти допоможіть мені до дому дійти.

Ведуча: Діти, допоможемо? (Так) Віні, а в нас ще сьогодні свято День здоров'я! Ось ти наприклад, що знаєш про здоров'я?

Вінні-Пух: Та багато чого знаю, наприклад, спати, багато їсти, гуляти.

Ведуча: Так звісна треба і спати, і їсти, і гуляти, але все треба робити правильно. Ми піклуємось про своє здоров'я і щоб ніколи не хворіти ми кожного ранку робимо зарядку. А ти Віні робиш зарядку?

Вінні-пух: Та ні, я вранці люблю поспати побільше аж до обіду.

Ведуча: А ось наші діти роблять зарядку кожного ранку. Діти давайте Віні покажемо як це робиться, а вставай поруч і повторюй.

Зарядка з зайчиком.

Стрибають, стрибають в лісочку (стрибки на місці);

Зайці - сіренькі клубочки (руки як лапки у зайчиків);

Приг -скок, приг-скок (стрибки вперед назад);

Став зайчик на пеньок (встати рівно, руки на поясі);

Всіх поставив по порядку (повороти тулуба вправо, вліво);

Став показувати зарядку.

Раз! Всі на місці ми крокуємо (кроки на місці);

Два! Руками махають всі разом (руки в гору помахати);

Три! Присісти, дружно встати (присісти, встати);

Всі за вушком почесати (почесати за вушком);

На чотири підтягнулись (руки в гору, потім на пояс);

П'ять! Прогнулись, нахилились (прогнутися нахил вперед);

Шість! Всі встали в ряд ( встати прямо, руки опустити);

Покрокували на місця (сісти на своє місце).

Вінні-Пух: Ой як гарно, тепер кожного ранку буду робити зарядку.

Ведуча: Тепер ми можемо відправлятися в дорогу та відвести Віні до його будиночка.

Вінні-Пух: А щоб нам було веселіше заспіваємо мою пісеньку.

Звучить пісня Вінні-Пуха

- Ходьба по мостику - ходьба по гімнастичній дошці.

- Проповзти під деревом яке впало - повзання під дугою.

Вінні-Пух: Діти ви такі дружні все разом робите, допоможіть мені, нажебрайте мені будь ласка шишок.

Рухлива гра «Збери шишки»

По майданчику розсипаються шишки, а діти збирають шишки в кошик по одній.

Ведуча: Діти скажіть, а що Ведмедик любить більш за все? (Мед) А в кого його можна взяти? (У бджілок) Дивіться який в нас є горщик з медом. Віні, а ти хочеш меду?

Вінні-Пух: Звісно хочу, давайте його сюди я все-все з'їм.

Ведуча: Який ти швидкий, щоб взяти цей мед треба пограти з нашими діточками, згодний?

Вінні-Пух: Так, згодний.

Рухлива гра «Ведмідь і бджоли»

Всі діти стають бджолами і захищають бочонок з медом. На слова:

Бджоли вулик залишають, В луг квітучий поспішають

Полетіли по медок, Полетіли до квіток

А ведмеді у садок В вулик лізуть по медок.

Ведмідь по трохи підходить і намагається взяти горщик з медом. На слова ведучого: «Бджоли», ведмідь повертається до своєї барлоги. А бджілки починають бігати за ведмедем та намагаються його впіймати, щоб він не з'їм їх мед.

Ведуча: Не зміг ведмедик взяти собі медку, давай ще пограємо може зараз полущиться?

Рухлива гра «Дожени горщик»

Діти стоять по колу та передають м'ячик з рук в руки так щоб м'ячик не впав.

Ведуча: Вінні, бачиш які в нас діти швидкі, що ти не можеш їх наздогнати. Може ти сядеш, відпочинеш.

Ведуча: Діти, Вінні присів відпочити, а давайте ми над ним пожартуемо.

Рухлива гра «Віні-пух сидить і спить»

“Вінні-Пух сидить і спить,

На дітлахів не дивиться.

Підійдемо до нього скоріше.

Будемо тупотіти веселіше"!

На цих словах діти підходять до Вінні та тупотять ногами, після останніх слів ведмідь прокидається та починає ловити дітей, а діти швидко повертаються на свої місця.

Ведуча: Ну що, діти, Вінні заслужив горщик з медом, він же добре з нами пограв. (Так) Ось тримай Віні та заслужив цей горщик з медом.

Вінні-Пух: Дякую вам, який він смачний та ще корисний. Діти, а ви знаєте що мед дуже корисний, особливо коли хворієш. А ще корисно їсти різні фрукти та ягоди, давайте ми зараз з вами підемо за малиною до саду.

Пісня-хоровод «По малину в сад піду»

Ведуча: Діти дивіться, а що це стоїть? (Будиночок) Цікаво, а чий це будинок?

Вінні-Пух: Та це ж мій будиночок, ми поки з вами грали і дійшли до мого будиночка. Дякую вам, що допомогли мені дійти до дому. Сподіваюсь ви до мене прийдете в гості? (Так)

Ведуча: Діти нам вже час повертатися до дому, кажемо Вінні-Пуху «До побачення та до нових зустрічей».

Спокійна ходьба по колу під музику «Маша та Ведмідь» «Дружба»

дитина виховання настрій урок

Размещено на Allbest.ru


Подобные документы

  • Мотиви спілкування дітей дошкільного віку з однолітками та дорослими. Експериментальне вивчення проблеми спілкування дітей дошкільного віку з ровесниками. Виховання позитивного ставлення до товаришів. Формування навичок регулювання поведінки дитини.

    дипломная работа [67,3 K], добавлен 09.12.2010

  • Проблема формування трудових умінь і навичок у дітей дошкільного віку у психолого-педагогічній літературі. Особливості проведення різних видів праці та форм організації праці дітей. Значення трудового виховання. Взаємозв’язок сім’ї і дитячого садка.

    курсовая работа [239,5 K], добавлен 24.05.2015

  • Виготовлення творів з мистецтва орігамі. Створення паперових виробів у поєднанні з малюванням, аплікацією. Естетичне виховання молодших школярів, формування в них культури трудових дій. Виховання у дітей позитивного ставлення до творчості та праці.

    контрольная работа [20,1 K], добавлен 22.05.2015

  • Моральне виховання. Формування взаємин дітей дошкільного віку. Гра у розвитку взаємин дітей. Молодші дошкільники. Середній дошкільний вік. Старші дошкільники. Становлення взаємин дітей у трудовій діяльності. Спільна продуктивна діяльність на заняттях.

    курсовая работа [49,6 K], добавлен 26.11.2002

  • Сучасний стан проблеми санітарно-гігієнічного виховання учнів в ході роботи вчителя біології та шляхи її подолання. Основи формування санітарно-гігієнічних умінь та навичок учнів. Характеристика головних рівнів санітарно-гігієнічної свідомості учнів.

    дипломная работа [76,8 K], добавлен 22.09.2011

  • Сутність і структура поняття "розповідь" у лінгвістичній літературі. Протиріччя в чинній методиці навчання розповіді старших дошкільників. Розробка методичних рекомендацій розвитку зв’язного мовлення дітей старшого дошкільного віку на основі розповіді.

    курсовая работа [35,7 K], добавлен 10.09.2009

  • Сутність поняття "емоційно-позитивне ставлення до природи" дітей-дошкільників. Дослідження сучасних проблем екологічного виховання. Експериментальна перевірка виховання емоційно-чуттєвої сфери особистості дітей дошкільного віку, їх ставлення до природи.

    курсовая работа [192,7 K], добавлен 06.02.2014

  • Особливості знань, умінь і навичок старших дошкільників. Дидактична гра як перехідна форма навчання дошкільнят. Діагностика рівня розвитку мовлення та математики у дітей. Методика формування спеціальної готовності до школи за допомогою ігрових засобів.

    курсовая работа [256,3 K], добавлен 23.04.2017

  • Вивчення методики ознайомлення дітей з природою. Зміст знань по ознайомленню з навколишнім середовищем. Питання дітей та вимоги до відповідей дітей. Моральне виховання дошкільників у трудовій діяльності. Оцінка рівня розвитку трудової діяльності дитини.

    контрольная работа [24,4 K], добавлен 26.08.2014

  • Сутність методів систематичного та послідовного виховання. Формування умінь і навичок моральної поведінки. Принципи забезпечення всебічного гармонійного розвитку особистості. Характеристика завдання дошкільного виховання відповідно до закону України.

    реферат [622,0 K], добавлен 07.04.2015

Работы в архивах красиво оформлены согласно требованиям ВУЗов и содержат рисунки, диаграммы, формулы и т.д.
PPT, PPTX и PDF-файлы представлены только в архивах.
Рекомендуем скачать работу.