Квадратний тричлен та його корені. Розкладання квадратного тричлена на множники

Оцінка методу формування поняття квадратного тричлена та його коренів. Розгляд послідовності засвоєння теореми про розкладання квадратного тричлена на множники. Характеристика розвитку обчислювальних навичок, логічного мислення та математичної мови.

Рубрика Педагогика
Вид конспект урока
Язык украинский
Дата добавления 30.08.2018
Размер файла 61,8 K

Отправить свою хорошую работу в базу знаний просто. Используйте форму, расположенную ниже

Студенты, аспиранты, молодые ученые, использующие базу знаний в своей учебе и работе, будут вам очень благодарны.

Размещено на http://www.allbest.ru/

УРОК

ТЕМА: КВАДРАТНИЙ ТРИЧЛЕН ТА ЙОГО КОРЕНІ. РОЗКЛАДАННЯ КВАДРАТНОГО ТРИЧЛЕНА НА МНОЖНИКИ

Мета: сформувати поняття квадратного тричлена та його коренів; домогтися засвоєння теореми про розкладання квадратного тричлена на множники; формувати вміння розкладати квадратний тричлен на множники.

Розвивати обчислювальні навички, логічне мислення, математичну мову. квадратний тричлен корінь множник

Виховувати культуру спілкування на уроках.

Методи навчання: пояснення, бесіда, робота з підручником

Тип уроку: засвоєння нових знань, умінь та навичок

Навчально-методичне забезпечення уроку: підручник

Очікуваний результат: учень засвоїв поняття квадратного тричлена та його коренів; засвоїв теорему про розкладання квадратного тричлена на множники; сформоване вміння розкладати квадратний тричлен на множники.

ХІД УРОКУ

І. Організаційний етап.

II. Аналіз контрольної роботи.

III. Перевірка домашнього завдання.

IV. Актуалізація опорних знань.

Виконання усних вправ:

1. Розкладіть на множники вираз:

а) х2 - 9; б) х2 - 9х; в) х2 - 6х + 9; г) х2 +6х +9.

2. Знайдіть корені рівняння:

а) х2 - 9 = 0; б) х2 - 9х = 0; в) х2 - 6х + 9 = 0;

г) х2+6х+9 = 0; д)х2 - 5х + 6 = 0; е) 2х2 +10х +12 = 0.

V. Вивчення нового матеріалу.

План вивчення теми:

Означення квадратного тричлена.

Означення коренів квадратного тричлена.

Теорема про розкладання квадратного тричлена на множники.

VI. Закріплення нових знань і вмінь.

Робота з підручником: № 829 (усно), 831, 832, 834, 837.

VII. Підбиття підсумків уроку.

VIII. Домашнє завдання.

Завдання за підручником: §24, № 830, 833, 835.

Размещено на Allbest.ru


Подобные документы

Работы в архивах красиво оформлены согласно требованиям ВУЗов и содержат рисунки, диаграммы, формулы и т.д.
PPT, PPTX и PDF-файлы представлены только в архивах.
Рекомендуем скачать работу.