Відкритий урок з англійської мови на тему: "My family"
Формування навичок аудіювання. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення. Ознайомлення учнів з новими лексичними одиницями. Розвинення мовлення учнів, спостережливості, логічного мислення, навиків читання. Активізація лексики по темі "Моя сім’я".
Рубрика | Педагогика |
Вид | разработка урока |
Язык | украинский |
Дата добавления | 20.01.2015 |
Размер файла | 2,8 M |
Отправить свою хорошую работу в базу знаний просто. Используйте форму, расположенную ниже
Студенты, аспиранты, молодые ученые, использующие базу знаний в своей учебе и работе, будут вам очень благодарны.
Размещено на http://www.allbest.ru/
Тихоновицька загальноосвітня школа I-III ступенів
Відкритий урок з англійської мови на тему: «My family»
Підготувала
Вчитель англійської мови
Клименко Альбіна Віталіївна
План - конспект відкритого уроку з англійської мови у 3- му класі
Тема:Моя родина.
Мета - розвивати навички усного мовлення;
· формувати навички аудіювання та перекладу;
· Ознайомити учнів з новими лексичними одиницями,ввести їх до активного словникового запасу учнів;
· активізувати вивчену лексику по темі «Сім'я»;
· навчити учнів висловлювати свої думки англійською мовою;
· розвивати мовлення учнів, спостережливість, логічне мислення, навики читання;
· виховувати любов та бережне ставлення до оточуючих, членів родини.
· виховувати почуття поваги до співрозмовника.
Обладнання: комп'ютер,презентація Power Point, « Моя сім'я,картки з літерами f,a,m,і,l,y, роздатковий матеріал.
Хід заняття
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
Greeting 1. Привітання
T: Stand up, please! Good morning, children.I am glad to see you.
Ps: вірш «Good morning «
T: Sit down! Get ready for the lesson.Let's start our English lesson now.
Could you tell me who is on duty today? What date is it today? Who is absent today? Thank you, sit down.
Warming-up 2.Мовна розминка
а)T:How are you?
Р1:Тhank you,fine.
T: How old are you?
P2:I am 9.
T:Do you have family?
P3:Yes, I do.
T:Is your family big?
P4: Уеs,my family is big.
T:What`s your name?
P5:My name is …….
T:Where do you live?
P6:I live in Ternopil.
(Діти відповідають на питання вчителя, і в якості подарунка отримують одну із наступних літер: f, a, m, i, l, y.)
b)Вчитель збирає літери у дітей
T:Who has letter «f»?
P1:I have letter «f».
T:Who has letter «а»?
P2:I have letter «а».
T:Who has letter «m»?
P3:I have letter «m».
T:Who has letter «і»?
P4:I have letter «і».
T:Who has letter «l»?
P5:I have letter «l».
T:Who has letter «у»?
P6:I have letter «у».
(Діти виходять на середину з літерами і читають слово «family»)
T:Let`s read and translate,please. Thank you, take your places.
Aim 3.Повідомлення теми і мети заняття
Т:The topic of today`s lesson is «My family».Today we are going:
ь to speak about family;
ь to read;
ь to write;
ь to play game.
But our today's lesson is an unusual. We' ll visit family of one famouse boy. Look at the board.Do you know him?
(Вчитель показує в презентації головного героя -Барт Сімпсона на дошці.)
Yes, you are right. This is Bart and today we'll meet with his family
T:За правильні відповіді ви отримуєте наклейки.
II.Основна частина заняття
аудіювання іншомовний лексичний читання
Vocabulary 4.Активізація лексики по темі «Моя cім'я»
Practice
а)Мультимедія (на слайдах4-12 вводяться слова з теми «Моя сім'я » )
Т:Now, let`s take a look to the board. Whom can you see?
P1:I can see a big family?
T:Who`s this?
P2:This is a mother.
P3:a father.
T:Who`s this?
P4:a daughter.
P5:a son.
T:Whom can you see?
P6:a brother and a sister.
T:Who are they?
P7:a grandmother and a grandfather.
в)Мультимедія(Учні читають і дають відповідь на запитання.)
Т:Let`s read the questions and give answers
So, read, please.
P1:Do you have a family?
Yes, I do.
T:The next question,please.
P2:Is your family big or small?
My family is ……
T:Thank you, the next question.
P3:Whom do you have?
I have a mother,.
T:Very well, thank you. The next question.
P4:Have you got a brother or a sister?
I have……..
T:Thank you, very much.
(Вчитель роздає учням наклейки.)
Listening 5.Аудіювання
Т:Now, look at the board, please. We're going to watch the cartoon.And then you will give me some answers. Let's watch.
(Учні дивляться мультик про родину хлопчика Гого)
Post-listening
-Say if these sentences true or false
Ш The boy's name is Tony.
Ш The boy's name is Gogo.
Ш Gogo has a big family.
Ш Tony has a sister and brother.
Ш Gogo is a dog
Ш Tony is a girl
Ok, you are good and attentive.
Physical 3.Фізкультхвилинка (слайд 16)
warm-up
Т:So, we are very tired. Let`s do the exercises. Stand up,please.
(учні дивляться відео запис з фізкультхвилинкою виконують і повторюють )
Oral 4.Закріплення лексичного матеріалу
practice
Т:So, let's continue our travelling
Look at the screen.Let's remember who is who.(слайд 17)
T:Let`s listen to the poem about mother.
(Один учень розповідає віршик про маму.)
P1:My dear,dear moter
Let me kiss your face
I want you to be happy
Today and al-ways.
T:Thank you, very much. Sit down, please.
Let`s speak about father.
(Вчитель показує картинку із зображенням татка.)
Р2:Just like Dad
I want to be
I like him
And he loves me.
T:Thank you.Let`s say some words about grandmother.
(Вчитель показує картинку із зображенням бабусі.) Р3:I love my grandma
And I know
That she
loves me
She tells me so.
Lexical 5.Гра.Робота з роздаткови матеріалом
Game
Т:Now, we`ll play a game.
Давайте перевіримо ваше вміння до того як ви запам'ятали сьогодні нові слова.(Вчитель роздає кожній групі ксерований листок з завданням.)
Т:Are you ready?Find 6 words connected with family
You are the winners.
Speaking 6.Розвиток навичок усного мовлення
Т:There are many ways to say «I love you»
- to sing a song;
- to tell a poem;
- to draw a picture.
(На дошці зазделегіть прикріплені ці пункти.)
a) T:Let`s listen tothe poem
(Один учень розповідає віршик.)
Р:Mother,father,
Sister, brother,
Hand in hand
With one another
c)T:Let`s draw a picture
(Завдання з роздатковим матеріалом.)
III. Заключна частина уроку
Homework 1.Домашнє завдання
Ваше домашнє завдання, написати лист Барту про свою сім`ю, і домалювати картинку для своєї сім`ї.
Summarizing 2.Підбиття підсумків заняття
Т:Our lesson was very interesting.
Today we:
- spoke about family;
- wrote words;
- played the game.
Дітки,ви всі сьогодні гарно працювали і отримали в якості хороших оцінок багато наклейок за правильно виконане завдання. І тому я всім вам хочу вручити пам`ятні дипломи.
Saying 3.Закінчення за няття
goodbye
Т:Our travelling has just finished. Did you like it? Stand up, children! The lesson is over. You are free. Goodbye!
Ps:Учні прощаються у відповідь.
\
Размещено на Allbest.ru
Подобные документы
Формування та розвиток лексичних навичок у учнів, способи семантизації слів і словосполучень. Ознайомлення учнів з новою лексичною одиницею і процес її засвоєння. Автоматизація дій з новими лексичними одиницями активного і потенціального словників.
курсовая работа [52,2 K], добавлен 13.10.2012Теоретико-методичні основи формування в учнів граматичних навичок читання та аудіювання на початковому етапі вивчення англійської мови. Методика формування граматичних навичок читання. Підсистеми вправ для формування рецептивних граматичних навичок.
курсовая работа [39,0 K], добавлен 19.10.2010Комунікативні, лінгвістичні та психологічні особливості монологічного мовлення. Комплекс завдань для навчання монологічного мовлення на уроках англійської мови та система контролю сформованості навичок монологічного мовлення учнів, плани-конспекти уроків.
курсовая работа [48,9 K], добавлен 07.11.2016Примірні плани-конспекти уроків з англійської мови по темам, пов'язаним з Великобританією. Закріплення навичок з читання та аудіювання запропонованих текстів, підготовка учнів до самостійного висловлювання про прочитане. Необхідне обладнання для уроків.
методичка [730,8 K], добавлен 19.10.2009Ступенева система освіти в Україні. Принципи методики викладання іноземних мов у школі. Цілі та зміст навчання лексики англійської мови, граматики, артикуляції й інтонації. Вправи для навчання мовлення, аудіювання, читання та письма. Типи та етапи уроків.
шпаргалка [101,9 K], добавлен 22.03.2014Комунікативні функції монологічного мовлення. Методи вивчення мови для ефективного удосконалення монологічного мовлення учнів. Цінність роботи з підручником. Види вправ й завдань для вдосконалення мовленнєвих умінь і навичок учнів на уроках мови.
статья [27,0 K], добавлен 30.03.2011Психофізіологічна основа техніки читання англійською мовою. Труднощі іншомовного читання на початковому етапі. Мотивація навчальної діяльності учнів засобами гри. Особливості формування навичок та методи навчання техніки читання учнів початкової школи.
курсовая работа [516,9 K], добавлен 30.03.2014Дослідження системи робіт навчально-мовленнєвої діяльності учнів 6-х класів середньої школи на уроках української мови. Вплив мовленнєво-ігрової діяльності на розвиток комунікативних умінь та навичок. Особливості розвитку усного та писемного мовлення.
дипломная работа [117,5 K], добавлен 28.11.2010Методика розробки уроку з англійської мови, особливості використання на уроці ігрових форм навчання. Розвиток навиків усного мовлення, читання та письма, пам'яті та мислення в формі гри. Складання логічних частин уроку, методи зацікавлення дітей.
конспект урока [8,4 K], добавлен 08.05.2010Вживання лексики у комунікативно орієнтованих ситуаціях; удосконалення навичок читання, усного та письмового мовлення як основна мета уроку англійської мови у 6 класі. Обладнання уроку, його схематичний план. Хід уроку, додаткові матеріали для вивчення.
конспект урока [1,1 M], добавлен 14.08.2016