Подорож до Країни чудес

Утворення запитальної форми речень у Present Simple Tense. Застосування структур у мовленні: What time do you? Do you every day? Yes, I do. No, I don’t. Тренування діалогічного мовлення у парах. Song about weather. Лексика по темам "Погода" та "Годинник".

Рубрика Педагогика
Вид конспект урока
Язык украинский
Дата добавления 23.11.2014
Размер файла 4,6 M

Отправить свою хорошую работу в базу знаний просто. Используйте форму, расположенную ниже

Студенты, аспиранты, молодые ученые, использующие базу знаний в своей учебе и работе, будут вам очень благодарны.

Размещено на http://www.allbest.ru/

План-конспект уроку з англійської мови для учнів 4 класу

за темою:

«Подорож до Країни чудес»

Київ 2010

План-конспект уроку для 4 класу

Тема уроку: Подорож до Країни чудес. Travelling to the Wonderland.

Мета уроку:

Практична: Через урок-подорож занурити дітей у казкове англомовне середовище. Подорожуючи з дівчинкою Алісою по Країні Чудес повторити з учнями матеріал з тем “Погода”, “Годинник”, “Професії”. Практикувати їх у створенні діалогів, читанні текстів, аудіюванні звуків, слів та речень. Закріпити навички читання, аудіювання, говоріння, письма.

Освітня: Закріпити в учнів розуміння граматичного правила по утворенню запитальних речень у Present Simple Tense, застосувати його на практиці. Вчити правильному порядку слів у реченні.

Розвиваюча: Розвивати в учнів мовлення, фонетичний слух, навички розуміння і виконання команд вчителя англійською мовою, тренувати учнів у читанні англомовного тексту, ровивати навички аудіювання, говоріння. Вчити працювати у парах.

Виховна: Через цікаву подорож, у якій використовується іншомовний матеріал, виховувати в учнів любов до англійської мови, розвивати інтерес до англомовних казок. Виховувати турботливість та співчуття до тих, хто потрапив у біду.

Лексичний матеріал: назви професій, лексика по темам “Погода” та “Годинник”.

Граматичний матеріал: утворення запитальної форми речень у Present Simple Tense.

Структури: What time do you…? I … at … o'clock.

Do you … every day? Yes, I do. No, I don't.

Обладнання: інтерактивна дошка, комп'ютер, електронна презентація, малюнки казкових героїв, роздаткові Story books, роздаткові картки зі звуками та годинниками.

Хід уроку:

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

1. Привітання

- Good morning, children! I am glad to see you! Sit down, please.

2. Повідомлення теми та мети уроку. (Aim)

Рис. 1

Children, today we are going to travel to the Wonderland with a little girl Alice. I will tell you a story about her adventures and we'll help her to come back home. You have Story books in front of you. There are some exercises in them for our lesson. Let's open our Story books and begin our journey.

present simple запитальний форма

Рис. 2

Рис. 3

3. Фонетична зарядка (Pronunciation drills)

Рис. 4

Рис. 5

1) Listen to the words and put up the cards with the sounds you hear in them.

Play, hook, children, fly, bench, table, behind, house, teacher, name, Friday, holiday, chalk.

Рис. 6

2) Read and underline the words with given sounds. (робота виконується на дошці та у робочому зошиті)

3) Listen to the words and write down the numbers in correct order. (робота виконується на дошці та у робочому зошиті)

Рис. 7

ІІ. Основна частина (language work)

Повторення теми “Годинник”

Рис. 8

Рис. 9

1) Аудіювання (Auding)

Listen to the Rabbit and put up a correct card.

Учні слухають назви певного часу і піднімають відповідні картки.

Рис. 10

2) Письмова вправа (Writing)

And now tell the Rabbit what time is it now?

Write down the sentences.

(Учні самостійно складають речення і записують їх на дошці та у робочому зошиті)

3) Читання (Reading)

Let's read the text about clocks. And then answer the question.

Рис. 11 Рис. 12

4) Тренування діалогічного мовлення у парах (Dialog. Pair work)

Work in pairs. Ask each other questions about your day.

Рис. 13

Read the example and make your own dialogs.

2. Повторення теми “Погода”

Рис. 14

1) Аудіювання (Auding)

Рис. 15

Let's talk about weather. Underline the missed words. (робота виконується на дошці та у робочому зошиті)

1. The weather is … in Kyiv.

2. It is dull and … in donetsk.

3. The … is grey, but it isn't snowy.

4. It is … frosty and snowy in winter.

2) Читання (Reading)

Рис.16

Read and translate the text about weather.

3) Співання пісні (Singing a song)

Let's sing a song about weather.

What's the weather? It's sunny.

What's the weather? It's rainy.

Altogether that's the weather.

Sun, rain, wind, storm,

Hot, cold, cool, warm.

What's the weather? It's cloudy.

What's the weather? It's windy.

Altogether that's the weather.

In the summer it is hot,

In the winter it is not,

In the spring there are flowers,

In the autumn there is shower.

What's the weather? It's frosty.

What's the weather? It's foggy.

Altogether that's the weather.

Sun, rain, wind, storm,

Hot, cold, cool, warm.

What's the weather? It's snowing.

What's the weather? It's blowing.

Altogether that's the weather.

In the summer it is hot,

In the winter it is not,

In the spring there are flowers,

In the autumn there is shower.

Altogether that's the weather.

Altogether that's the weather.

Altogether that's the weather.

Фізкультхвилинка

1. Hands up, hands down,

Hands on hips, sit down.

Stand up, hands to the sides,

Bend left, bend right.

Stand still.

2. Head and shoulders, knees and toes, knees and toes,

Head and shoulders, knees and toes, knees and toes,

Eyes, and ears, and mouth, and nose,

Head and shoulders, knees and toes, knees and toes.

Перевірка домашнього завдання (Checking a homework)

Рис. 17

Your hometask for today was to learn some poems by heart. Let's read them to the Cat.

Рис. 18

Повторення теми “Професії”

Рис. 19

Письмова вправа (Writing)

Read the descriptions of the professions. Guess them and match with the pictures. (робота виконується на дошці та у робочому зошиті)

6. Повторення граматичного правила

Рис. 20

1) Повторення правила (Grammar rules)

- Давайте допоможемо мудрій Гусені позбирати кубики так, щоб утворити запитальні речення.

Ви пам'ятаєте, що щоб утворити запитальне речення, треба на початку розповідного речення поставити допоміжне дієслово Do або Does.

Утворіть за зразком запитальні речення.

2) Самостійна робота (Test)

А теперь зберіть з розкиданих кубиків речення та запишіть його.

Рис. 21

3) Робота у парах (Pair work)

Рис. 22

Look at the table and ask each other questions.

ІIІ. Кінець уроку (Summing)

Рис. 23

1) Закінчення історії

2) Підведення підсумків

Отже ми з вами допомогли Алісі мандрувати по Країні чудес. Давайте тепер пригадаємо, що ми робили на уроці?

Чи сподобалась вам подорож?

(Вчитель збирає робочі зошити і виставляє оцінки за урок).

3) Домашнє завдання

Your hometask is to write down into your copy-books 6 questions and the answers.

-So, our lesson is over. Goodbye, children!

Размещено на Allbest.ru


Подобные документы

  • Психологічні особливості учнів середнього шкільного віку для навчання діалогічного мовлення. Особливості діалогічного мовлення та його функції. Новітні вимоги державної програми до навчання діалогічного мовлення. Характеристика шляхів навчання мовлення.

    курсовая работа [44,7 K], добавлен 10.03.2007

  • Вивчення поняття, функцій та видів рольових ігор як засобу стимуляції та оптимізації уроку. Суть діалогічного мовлення. Методика використання рольової гри у процесі навчання діалогічного мовлення на середньому ступені середньої загальноосвітньої школи.

    курсовая работа [102,4 K], добавлен 10.06.2014

  • Характеристика діалогічного мовлення та процес його навчання. Аспекти практичного володіння іноземною мовою. Мета, зміст і засоби навчання діалогічного мовлення на уроках іноземної мови. Мовні вправи, контроль та оцінка вмінь діалогічного мовлення.

    реферат [33,7 K], добавлен 15.10.2012

  • Лінгводидактичні та психолінгвістичні засади розвитку усного мовлення. Теоретико-методичні засади розвитку зв’язного мовлення у дітей на етапі дошкільного дитинства. Характеристика шляхів навчання діалогічного мовлення. Система вправ для навчання.

    курсовая работа [47,9 K], добавлен 11.03.2012

  • Розробка методики навчання діалогічного мовлення з використанням української фразеології на всіх етапах навчання української мови і з урахуванням характерних рис мовлення, а також психофізіологічних особливостей учнів. Аналіз програми з української мови.

    дипломная работа [102,7 K], добавлен 20.03.2011

  • Комунікативно орієнтоване навчання і його принципи. Організація і методика проведення інформативних бесід про події з життя школярів як основної форми прояву реально-інформативної комунікації. Характеристика та етапи навчання діалогічного мовлення.

    курсовая работа [39,1 K], добавлен 22.09.2008

  • Поняття зв’язного мовлення і розвиток мовних функцій. Порушення зв’язного мовлення у дітей з вадами мови і шляхи їх корекції. Розвиток діалогічного мовлення. Методика навчання дітей описовим розповідям. Роль дидактичних ігор у розвитку зв’язного мовлення.

    курсовая работа [69,5 K], добавлен 22.10.2009

  • Суть колового методу тренування, вимоги та доцільність його використання. Досвід застосування вчителями досліджуваного методу. Загальна характеристика практики застосування колового методу тренування на уроках фізичної культури в загальноосвітній школі.

    курсовая работа [1,6 M], добавлен 05.01.2014

  • Вивчення рівня дошкільної мовленнєвої підготовки дітей. Формування звукової культури. Система вправ. Збагачення уточнення, розширення та активізація словника першокласника. Удосконалення граматичного ладу. Розвиток діалогічного та монологічного мовлення.

    дипломная работа [486,5 K], добавлен 21.11.2008

  • Ознайомлення студентів з темою та навчальними цілями семінарського заняття: знаходити і виправляти орфографічні помилки в своєму і чужому мовленні, розвивати писемне мовлення, логічне й образне мислення, збагачувати й уточнювати словниковий запас.

    конспект урока [24,8 K], добавлен 03.03.2011

Работы в архивах красиво оформлены согласно требованиям ВУЗов и содержат рисунки, диаграммы, формулы и т.д.
PPT, PPTX и PDF-файлы представлены только в архивах.
Рекомендуем скачать работу.